DevOps Engineer: хто він та скільки заробляє Аналітика

Обговорюйте і доповнюйте матеріал в коментарях, щоб зробити його ще корисніше. Джуніором можна вважати девопса з досвідом роботи на позиції від пів року до півтора року. Мідли працюють від 2 до 3-х років, заробляючи в середньому до 3 тис. Або Infrastructure Engineer, який не співпрацює безпосередньо з розробниками чи замовниками, а відповідає лише за налаштування серверів та хмарного середовища.

Тому без досвіду/знань провайдерів хмарних зараз мало що можна зробити. Благо великі провайдери надають пробні періоди на доступних умовах і спробувати, що таке хмара, можна легко. А головне, що безкоштовні плани можна використовувати для вивчення різних інструментів і відточування навичок. Будь-яка вакансія Middle+ DevOps інженер робота в області інформаційних технологій передбачає базові знання в області комп’ютерних наук. Якщо не «Амазон» чи не бажаєте вендор-лока, то використовуйте Terraform . А зараз я працюю в компанії Intellias у ролі Senior Lead DevOps Engineer та приймаю активну участь у Center of Excellence.

Поширені запитання

Звісно, заробітна плата може відрізнятися в залежності як від типу досвіду (сапорт, білд-інженер, SRE тощо), так і від швидкості розвитку. Цілком реально стати Senior чи Architect за 3-4 роки, але слід постаратись. Під час навчання історія з IT тільки поглиблювалася — я допомагав із налаштуванням мережі в університеті та гуртожитку, за будь-яких питань чи проблем всі завжди йшли до мене.

  • Коли DevOps-інженер лише підтримує продукт, і виправляє чужі баги.
  • Ми провели ресерч, на основі якого вивели середній рівень зарплат серед DevOps- та CloudOps-інженерів у Києві та Львові.
  • Або Infrastructure Engineer, який займається тільки налаштуванням серверів та середовищ і не співпрацює напряму з розробниками чи замовниками.
  • Вивчення варто почати з Ansible, так як у нього нижчий поріг входження.
  • 25% обирають Groovy, а для 5% вона є основною робочою мовою.

А попереду Docker, Ansible, Jenkins тощо — це ті технології, вивчати які буде набагато легше, освоївши базу. А далі ITIL, DevOps методології і ще багато-багато цікавого і важливого. Я вважаю, що освоївши Linux, освоїти Windows буде куди легше, але не навпаки. Основна суть CI — отримати код, протестувати його, зібрати і ще раз протестувати, після чого упакувати та відправити на збереження в так званий сервер артефактів. Clouds — сучасна інфраструктура вже давно вийшла за межі дата-центрів.

Кар’єрні перспективи: скільки заробляє DevOps Engineer і куди може зростати

Методологія, яка описує взаємодію між різними командами, дає рекомендації з питань розробки і доставки додатків, управління інфраструктурою. При цьому завжди потрібно дивитися в завтрашній день» і стежити за новинками, але не перевантажувати бізнес гонкою за трендами, якщо він поки ще не доріс до таких потреб. Вже побудований work-flow збірки, тестування і деплоя потрібно упакувати і красиво візуалізувати за допомогою пайплайнов , наприклад ось пайплайн для Дженкінса . Це допоможе масштабувати процеси на різні енвайронменти.

скільки заробляє DevOps Engineer

Якщо ви хочете знайти високооплачувану роботу, у трійку міст із найвищою оплатою праці в цій професії входять Віддалено; Київ; Львів. Можна, для закріплення за вами місця в групі до початку навчання необхідно внести 1000 гривень, потім 4000 гривень на першому занятті та 3 платежі по грн протягом навчання. Майте на увазі, що заробітна плата девопса загалом залежить від конкретних навичок кандидата.

Книги, курси та інші ресурси

Найменше DevOps-інженери отримують у профільних агентствах. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. У нас на сайті багато вакансій в ІТ-компаніях для початківців і не тільки. https://wizardsdev.com/ Зарплата часто залежить від компанії та вміння себе «продати». Це не те, щоб погано, але це відрізняється від ідеї DevOps, яка має спростити кооперацію між розробниками та інженерами по інфраструктурі.

При цьому так званий AWS Free Tier дає можливість новачкам абсолютно безкоштовно помацати левову частку сервісів. У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 864,26 ₴ за годину. Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок devops engineer.

скільки заробляє DevOps Engineer

Infrastructure automation — автоматизація створення інфраструктури тісно переплітається з поняттям infrastructure-as-a-code. Опис інфраструктури кодом намагається вирішити проблему повторюваності, тестування і рев’ю, тобто застосувати принципи CI/CD рівня інфраструктури (посилання на Фаулера ). DevOps-інженери зараз розлітаються, мов гарячі пиріжки. Так, попит завжди був високий, але через брак кваліфікованих кадрів клієнти йдуть на поступки і готові пропонувати привабливі умови для інженера. Release Engineer — інженер, який відповідає за розробку та налагодження процесу збирання, тестування та розгортання продукту; здебільшого це робота з CI/CD. Завершили проект — проаналізуйте, що було зроблено добре, а що можна і потрібно поліпшити.

Сейчас на сайте

Багато компаній готують DevOps-інженерів на інтенсивних курсах, які називаються буткемпами. Найчастіше після закінчення курсів компанія гарантує працевлаштування. Варто зазначити, що курси є досить дорогими — від 2 тисяч доларів. DevOps – це не посада, а назва методології, Development та Operations (розробка та експлуатація). Ця методологія потрібна для того, щоб програмісти та кінцеві користувачі ефективно взаємодіяли. Коли програміст додає новий функціонал у додаток, його код проходить безліч етапів.

скільки заробляє DevOps Engineer

Що це за професія — DevOps-інженер, що входить до його обов’язків та як ним стати, розповідає Володимир Шинкар, Senior Lead DevOps Engineer в Intellias. Автоматизуйте, тільки те, що дійсно вже добре працює і буде використовуватися в подальшому регулярно. ➕ Зазвичай у DevOps-інженери переходять із системних адміністраторів, яким вже не так цікава їхня професія чи які незадоволені заробітною платою. Досвід адміністрування зазвичай закриває частину Ops, тож для початку потрібно лише покрити базову частину Dev. За весь свій досвід роботи я прочитав тільки одну книгу «Безперервна інтеграція» Jez Humble, David Farley.

Скільки заробляє DevOps Engineer – і чи коштує гра свічок

Робить дайджести на DOU, сo-founder у Kyiv DevOps Community та автор телеграм-каналу ДевОпс Інженер. Зараз допомагає SQUAD прискорити розробку, налаштувати процеси та мігрувати ML-related програми. До речі, я планую розробити власні курси по DevOps українською. Можна спокійно працювати і розвиватися тільки з hard skills, але далі у Senior буде важко стрибнути.

Мінімальна заробітна плата може відрізнятися залежно від галузі. На груві пишуть тільки грейдли і дженкінс пайплайни. Ніхто в здоровому розумі використовувати її для задач моніторингу та провіжону не буде. Бо мейкфайли старші за 98.74% девопсів і тільки старпери і маргінали їх використовують. Бонуси найчастіше дають продуктові компанії (їх отримують 30% фахівців, які там працюють), а також великі компанії з більш ніж 1000 співробітників (28%). 63% фахівців працюють повністю віддалено, ще 30% мають гібридний формат роботи.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *